Jeżeli chodzi o mnie to nie miałam żadnych wahań, żeby zapisać się na Twój kurs. Czekałam na moment, w którym ruszyły zapisy i… nie dostałam się.

Bylam na liście rezerwowej i nadszedł dzień, w którym napisałaś do mnie Agnieszko, że zwolniło się miejsce i jestem uczestniczką kursu! Jaka to była radość. ❣️.

Kurs zmienił wszystko we mnie, w moim życiu, w mojej praktyce jogi i w zajęciach jakie prowadzę od ponad pół roku we własnym studio jogi. Doceniam każdy dzień, doceniam siebie, zmiany w życiu, doceniam moją pracę nad sobą i moje nowe nawyki. Jestem wdzięczna za kobiety które poznałam na kursie, wspaniałe, mądre, inspirujące. No i sama Agnieszka, kobieta niezwykła, mądra przewodniczka. Wyczekiwałam każdego zjazdu, zyskałam przyjaciółki tak bliskie sercu , pokrewne dusze. Przeżyłam chwilę uniesień podczas medytacji w grupie, emocje tak silne i głębokie, że utkwiły w moim sercu na zawsze.

Kurs niezwykły, inny niż wszystkie, dla kobiet, w kobiecej energii. Rzetelnie przygotowany, bogaty w materiały do nauki, prowadzony z lekkością.

Dużo wiedzy, której nie ma w książkach. Możliwość wypowiadania się , prowadzenia praktyk zarówno na żywo jak i online. Nie jest to na pewno mój ostatni kurs u Agi. Pragnę  kontynuować naukę pod czujnym okiem Agi i wezmę udział w następnym kursie organizowanym przez moją nauczycielkę.

Polecam każdemu ten kurs.Jeśli praktykujesz jogę kundalini, jogę Yin, chcesz dzielić się wiedzą , lub ćwiczysz tylko dla siebie,  to nie wahaj się. To dobra decyzja. Uzupelnisz i usystematyzujesz swoją wiedzę i poznasz osoby, które tak jak Ty kochają jogę. Procesy które przejdziesz spowodują, że otworzysz się na nowe, pozbędziesz się programów, zmienisz swoje życie na pełniejsze.