O dawna przymierzałam się do tego kursu, ale zawsze coś było jeszcze do zrobienia. W końcu powiedziałam sobie, że jeśli chcę prowadzić zajęcia dla kobiet w ciąży, to jest to ten czas. I zrobiłam to i dałam się porwać energii prowadzącej.

Agnieszka to przede wszystkim wspaniała osoba i wymarzony nauczyciel. Zawsze w 100% przygotowana – wszystko zaplanowane i profesjonalnie poprowadzone. Przekazywaniu wiedzy towarzyszyła cudowna atmosfera – czułyśmy się swobodnie i jednocześnie w pełni zaangażowane w naukę. Widać, jak wiele wiedzy własnej Agnieszka chce przekazać, a chciałaby jeszcze więcej. Szuka ciągle nowych wyzwań, żeby ten kurs wzbogacać.  Osoby, z którymi współpracuje, są również przygotowane z dużą starannością i widać, że robią to z pasją.

Dziewczyny, jeśli Wy też zastanawiacie się, czy warto, czy formuła kursu jest odpowiednia, to chcę powiedzieć kilka słów, aby łatwiej było Wam podjąć decyzję.

Dla mnie forma kursu była bardzo przystępna. Część zajęć znajdziecie na platformie elektronicznej, co bardzo ułatwia naukę, jak i daje możliwość korzystania z tych wiadomości przez cały czas trwania kursu jak i po.  To bardzo ważne, bo są tam materiały, które będą przydatne w naszej pracy. Po tym kursie zrozumiałam, czym naprawdę jest ciąża. Brzmi jak paradoks, bo mam przecież dwóch synów. Jednak za moich czasów rzeczywistość kobiet w ciąży nie wyglądała tak,  jak to zostało pokazane na kursie przez Agnieszkę.

Jej podejście do przyszłej matki i dziecka jest niesamowite – pełne uwagi i zrozumienia. Kobieta może czuć się bezpiecznie a przede wszystkim kochana. I to chciałabym też umieć przekazywać w mojej pracy i uczyć przyszłe mamy. Agnieszka nauczyła nas, jak pracować  z ciałem na każdym etapie trwania ciąży, jak sprostać trudnym chwilom, jak przygotować kobiety do świadomego porodu. To jest bezcenne! Moje życie stało się lepsze. Poczułam jeszcze większą miłość do moich dzieci, mimo że to już dorośli mężczyźni.

Polecam ten kurs z całego serca, a przede wszystkim autorkę tego kursu – Agnieszkę. Nawet jeśli nie chcesz nauczać przyszłych kobiety w ciąży, to dzięki temu kursowi nauczysz się dostrzegać i doceniać  najwspanialsze chwile dla siebie – nauczysz się, jak pokochać siebie i swoje dzieci.

Bardzo Ci dziękuję jeszcze raz za ten czas, za Twoją piękną energię i serce jakie w to wkładasz.

Sat Nam

Beata Nowakowska